120337
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
131
91
1034
118412
3339
2944
120337

Vaše IP adresa: 3.236.237.61
2023-09-25 18:43

Úvod

Aktuální informace

21.9.2023

Vážení rodiče,

upozorňujeme Vás, že se v naší mateřské škole vyskytlo střevní onemocnění – roup dětský (nahlášen 1 případ).

Věnujte opravdu zvýšenou pozornost prevenci a sledování příznaků tohoto onemocnění.

Je třeba dodržovat zvýšená hygienická opatření: mytí rukou po toaletě, před jídlem, důkladné mytí celého těla a stříhání nehtů nakrátko.

Pokud se onemocnění objeví u Vašeho dítěte, kontaktujte svého pediatra. 

Děkujeme za spolupráci

 

18.9.2023

Vyšetření Prima Vizus


Vážení rodiče,

opět Vám nabízíme možnost preventivního vyšetření zraku předškolních dětí od společnosti Prima Vizus o.p.s. Vyšetření probíhá v prostorách MŠ, rodiče nemusí dítě nikam vozit. Společnost Prima Vizus, o.p.s. je registrované nestátní zdravotnické zařízení, vyšetření přístrojem provádějí zdravotničtí pracovníci, naměřené výsledky vyhodnocuje specializovaný ortoptista. Každé dítě od Prima Vizus obdrží potvrzení o vyšetření, děti s pozitivním nálezem dioptrické vady obdrží rovněž doporučení k návštěvě očního lékaře. V předškolním věku dítěte je velmi významné screeningové vyšetření provádět opakovaně každý rok, kdy u včasného záchytu je vysoká šance na úplnou korekci zjištěné dioptrické vady a eliminaci případných komplikací, jako jsou tupozrakost, problémy se čtením a psaním, zhoršené prostorové vnímání, nebo také zvýšené riziko výskytu úrazů u dětí. Vyšetření není hrazeno zdravotními pojišťovnami, rodiče hradí poplatek za vyšetření dítěte 200,- Kč. 


V případě Vašeho zájmu, požádejte třídní učitelky o přihlášení k vyšetření, podepište se na archu a zároveň uhraďte částku 200,- Kč. Výsledky vyšetření jsou zasílány rodičům e-mailem, PROTO JE NEZBYTNÉ UVÁDĚT E-MAIL ČITELNĚ.
(Vzhledem k tomu, že je na archu datum nar.dítěte a e-mail zák.zást., jsou souhlasy s vyšetřením uloženy u třídních učitelek).

LETÁČKY jsou volně k dispozici na nástěnkách jednotlivých tříd.

 

 

 

 

 14.9.2023

Akce v MŠ pro rodiče s dětmi

Podzimní hrátky s plody zahrádky

 

 14.9.2023

ZTRÁTY A NÁLEZY

Vážení rodiče,

v poslední době se nám hromadí zapomenuté oblečení v mateřské škole. Velice Vás žádáme o podepisování oblečení (zejména bundy, mikiny, tepláky apod.).

Ve fotogalerii je mimořádně nahrané foto ztraceného oblečení (sekce Alba). Ztracenou věc si můžete vyzvednout ve třídě Zajíčků. 

Děkujeme za spolupráci.

 

 

11.9.2023

Zápis do kroužků je uzavřen. Žádáme rodiče o odevzdání vyplněných přihlášek třídním učitelkám do pátku 15.9.2023 a řádnou úhradu nadstandardní aktivity do 22.9.2023. Bližší informace v sekci NADSTANDARDNÍ AKTIVITY.

Upozorňujeme, že děti ze třídy Mravenců si rodiče převádějí na kroužky v MŠ sami.

KROUŽKY ZAČÍNAJÍ V MĚSÍCI ŘÍJNU A KONČÍ V MĚSÍCI KVĚTNU.

 

 

23.3.2023

!!!!!!POZOR - NEOTVÍRAT!!!!!

Z e-mailové adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. jsou rozesílány podvodné e-maily.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NEJEDNÁ O E-MAILOVOU POŠTU NAŠÍ ŠKOLY. PROSÍM NEOTEVÍREJTE!!!

 

 

 

BEZPEČNOST V MŠ

Vážení rodiče,

žádáme Vás, abyste při příchodu a odchodu za sebou VŽDY zavírali vstupní dveře a při příchodu se každý jednotlivě ohlašoval třídním učitelkám. Pokud vcházíte do MŠ za někým dalším, zcela ztrácíme přehled a nevíme, kdo do MŠ vchází.

Také prosím věnujte pozornost případným odloženým balíkům nebo zavazadlům na zahradě případně v okolí MŠ i pohybu neznámých osob.

Děkujeme za Vaši odpovědnost.

 

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům, díky jejichž příspěvkům můžeme dětem zlepšit prostředí či nabídku dalších aktivit v MŠ.

V loňském roce se nám podařilo vylepšit vnitřní prostory MŠ z finančního příspěvku firmy Hawaj.cz zaměřenou na internetový obchod s širokou nabídkou produktlů pro dům, zahradu a volný čas.

Mezi další pravidelné sponzory patří Fa Tegorating, spol. s.r.o. p. Jiřího Rozporky, který dlouhodobě podporuje MŠ Město Touškov.

Dále:

manželé Duškovi

manželé Vorlíčkovi

p. Eva Jančová, Kutil