Včera

Vaše IP adresa: 3.238.24.209
2022-06-29 11:59

UZAVŘENÍ MŠ V DOBĚ LETNÍCH ŠKOLNÍCH PRÁZDNIN

v termínu od 18.7.2022 do 19.8.2022.

Provoz bude obnoven 22.8.2022.

VZHLEDEM K PLÁNOVANÉ PŘÍSTAVBĚ ŠKOLNÍ JÍDELNY MŮŽE VŠAK DOJÍT K ÚPRAVĚ,  PŘÍPADNĚ ROZŠÍŘENÍ

TERMÍNU UZAVŘENÍ MŠ.

25.6.2022

NÁRŮST POČTU PŘÍPADŮ NEŠTOVIC

Aktuálně dochází k výraznému zvýšení počtu nahlášených planých neštovic i v dalších třídách.

Různé vyrážky nebo puchýřky konzultujte s pediatrem a děti s podezřelým výsevem do MŠ NEPŘIVÁDĚJTE.

Děkujeme za odpovědnost.

17.6.2022

POZOR!!! VÝSKYT IMPETIGA

nám byl hlášen ve třídě Berušek.

Věnujte opravdu velkou pozornost všem neobvyklým puchýřkům nebo pupínkům a v případě jakéhokoliv jejich výskytu IHNED kontaktujte vašeho pediatra.

Jedná se o vysoce infekční onemocnění, se KTERÝM DÍTĚ NESMÍ KOLEKTIV MŠ NAVŠTĚVOVAT.

Děkujeme za vaši odpovědnost.

Impetigo  info zde

13.5.2022

LAHVIČKY S NÁPOJEM

Prosíme rodiče, aby dětem opět dávali do batůžku lahvičky s nápojem pro pobyt venku.

Děkujeme.

20.4.2022

BEZPEČNOST V MŠ

Vážení rodiče,

žádáme Vás, abyste při příchodu a odchodu za sebou VŽDY zavírali vstupní dveře a při příchodu se každý jednotlivě ohlašoval třídním učitelkám. Pokud vcházíte do MŠ za někým dalším, zcela ztrácíme přehled a nevíme, kdo do MŠ vchází.

Také prosím věnujte pozornost případným odloženým balíkům nebo zavazadlům na zahradě případně v okolí MŠ i pohybu neznámých osob.

Děkujeme za Vaši odpovědnost.

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům, díky jejichž příspěvkům můžeme dětem zlepšit prostředí či nabídku dalších aktivit v MŠ.

V letošním roce se nám podařilo navázat spolupráci s firmou Hawaj.cz zaměřenou na internetový obchod s širokou nabídkou produktlů pro dům, zahradu a volný čas.

Mezi další pravidelné sponzory patří Fa Tegorating, spol. s.r.o. p. Jiřího Rozporky, který dlouhodobě podporuje MŠ Město Touškov.

Dále:

manželé Duškovi